Kariéra

Společnost LiftTech s.r.o. přijme pracovníka na pozici: Servisní technik pro opravy manipulační techniky

Náplň práce:

  • provádění oprav manipulační techniky, které zahrnují uvádění nových strojů k zákazníkům, pravidelný servis, diagnostiku závad a jejich opravy,
  • uvádění nových strojů k zákazníkům – předání a odzkoušení funkcí stroje, zaškolení obsluhy),
  • pravidelný servis – předepsané úkony výrobce (výměny olejových náplní, filtrů, seřizování funkcí stroje),
  • diagnostika – je prováděna za pomocí diagnostických testerů, měřících přístrojů,
  • opravy – výměna vadných komponentů, opotřebených dílů vlivem provozu atd.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání elektrotechnického směru výhodou
  • znalost elektriky, mechaniky a hydrauliky
  • praxi min. 1 rok na obdobné pozici
  • samostatnost v rozhodování
  • flexibilitu
  • základní uživatelská znalost PC
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • služební automobil
  • mobilní telefon